facebook youtube call-us whatsapp

מתלבטים בנוגע ליצירה? יש לכם שאלות?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  image

  מתלבטים בנוגע ליצירה? יש לכם שאלות?

  השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

   image

   ציורי שמן פרחים

   ציורים של פרחים, לקבל ציורים של פרחים כמתנות קטנות זה משאלת לב, זה מרנין ומשמח את הלב כולנו אוהבים פרחים להיות בטבע, להנות מאויר צלול ואוירה מרגיעה ושלווה בה. ולקבל ציורים של פרחים כשהעניינים לא מסתדרים מעלה חיוך ושמחה. פרחים ואמנות ניהלו מערכת יחסים ארוכה ועמוקה במשך שנים. ציורי שמן פרחים שניתן למצוא בגלריה של ג'ודי, מציגים ליליות מים, חמניות בשמש, ושפע ציורים שמנציחים את יופייה של הפריחה.

   האומנית יהודית מור יוסף, ממשיכה במסורת של אמנות הפרחים עם סדרת הציורים שלה, בקנה מידה גדול של אדמוניות ושושנים.

   ציורי שמן פרחים מתעדים את החיים

   ציורי שמן פרחים מתעדים את מעגל הזמן והסביבה, עם התמקדות ביופייה של אמא טבע. פרחים מייצגים נעורים, חושניות, רוך, פאר, תשוקה, אהבה ויופי, אבל באותו זמן הם גם מייצגים את ארעיות החיים. נושאי הציורים מעובדים בשכבות של צבעי שמן עד שכל פרט זעיר נלכד.

   שני סוגים של ציורי פרחים

   נכון שכל הפרחים יפים, אבל אמנות ציורי שמן פרחים מתמקדת בשני סוגים במיוחד. בדרך כלל ניתן לראות ציורי פרחים מסוגי אדמוניות וורדים, עם מבנה עלי כותרת עוטפים, מבנים מעוקלים, ושדות פרחים.

   השקעה בציורי פרחים

   למרות הריאליזם באמנות ציורי שמן פרחים, אמנים עשויים להקדיש יותר מארבעים שעות על ציור אחד. כשעובדים בסגנון ריאליזם, יש לבחון קודם כל בזהירות את כל הדגם. לאחר מכן, מחלקים אותו לפיסות קטנות כמו פאזל, כדי שניתן יהיה לעבד את המידע שכל הפיסות מספקות, כלומר, צבע, ערך וצורות.

   ההתבוננות החדה באדמוניות ובוורדים משתלמת, שכן אמנות ציורי שמן פרחים נראית אמיתית למגע. בגישה זו, ניתן לחגוג את היופי הארעי של משהו שקיים. הציורים גורמים לאנשים לעצור לזמן מה בחייהם הנמהרים ולהתפעל מהיופי הגדול בטבע, שבדרך כלל מובן מאליו.

   מה הקשר בין ציורי שמן פרחים לבין רווחה נפשית?

   ציורי שמן פרחים דורשים סבלנות, מיומנות ושנינות לביצוע. כל משיכת מברשת, כשהיא מבוצעת נכון, מכניסה גל של רווחה בלב הצופה. בגלריה של ג'ודי, תמצאו שפע ציורי שמן, במגוון נושאים, שמבוצעים ברמת יצירות אמנות, ומקנים תחושת רווחה ואושר שאינה משתווה לשום דבר אחר.

   רכישת הציורים האהובים עליכם תאפשר לכם לבלות זמן עם יצירות אמנות מופתיות, לטווח הארוך. אז כן, ציורי שמן פרחים בהחלט מרקיעים את הרווחה הנפשית שלכם, כשאתם סוף סוף מפרגנים לעצמכם מתנה שווה באמת.

   ציורים של פרחים יפים

   אי אפשר שלא לאהוב זר פרחים צבעוני ויפה. לא בכדי אנשים תמיד מזמינים פרחים במשלוח כאשר הם רוצים לשמח ולהפתיע מישהו ואכן הפרחים תמיד מתאימים ומגיעים בזמן בכל רגע ובכל אירוע. מכיוון שפרחים הם צמחים שלבסוף נובלים והם לא מחזיקים מעמד במשך הרבה מאד זמן – הרי שמי שאוהב מאד את המראה של הפרחים בבית צריך למצוא פתרון ולהפוך את הפרחים לדיירי קבע בחלל האישי שלו. ציורים של פרחים יפים הם פתרון מצוין והם יכולים להוסיף הרבה יופי, אופי ועניין בכל חדר ובכל חלל בבית. כדי לא להתאכזב בכל פער שהפרחים נובלים – אפשר פשוט לתלות ציור של פרחים.

   איך מוצאים ציורים של פרחים יפים?

   חשוב להבין שלא כל התמונות או הצילומים של פרחים נראים בדיוק אותו הדבר ולכן חשוב מאד לבחור בקפידה ציורים של פרחים יפים שרוצים לתלות בבית ולקשט איתם את הקירות של החדרים או של הסלון. חשוב לבחון כמה וכמה ציורים, כדאי לדבר עם האומן ולהכיר מעט את האישיות והפנימיות שלו וכך להבין בדיוק את מה שמצויר ואת הסיפור שעומד מאחורי הציור. בדרך זו ייתכן ויהיה קל יותר להבין אילו מחשבות עברו במוחו בבואו לצייר את הציור ומה הייחודיות שיש דווקא בציור של הפרחים האלה. על מנת להתחבר לציור צריך יותר מאשר רק לאהוב את איך שהוא נראה.

   התוספת של פרחים לחלל הבית

   כאמור – פרחים הם דבר שכל אחד אוהב. הם מביאים שמחה, צבעוניות, הם עשירים בתכונות שהופכות אותם לתוספת מרהיבה ביופייה בכל מקום או חלל שהם נמצאים בו. המסקנה הברורה מאליה היא שתליית ציורים של פרחים יפים בסלון, בחדר השינה או אפילו במסדרון יכולה להיות תוספת מרשימה ומשמחת עבור כל קיר ריק שלא יודעים מה לתלות עליו או שמתלבטים מה יהיה הכי מתאים עבורו.

   מחפשים ציורים מיוחדים של פרחים? תמצאו אותם בגלריה של ג'ודי בצפת, בין מבחר גדול של ציורי פרחים, נופים, יד ומוטיבים ישראליים יפיפיים.